Оцінка збитку вашому майну під час пожежі: отримуйте максимальні компенсації

Пожежа – одна з найпоширеніших причин псування майна. Незважаючи на просунуті технології, загоряння може виникнути навіть у найсучаснішому будинку, йому схильне і рухоме майно. А вже на виробництві пожежа і зовсім не рідкість, незважаючи на всі дотримання техніки протипожежної безпеки.

 

При цьому, вогонь здатний звести нанівець всі ваші вкладення в майно. І в такому випадку буде потрібно вкласти гроші в його відновлення. А зробити це простіше за все за рахунок страхових виплат або стягнення з винуватця пожежі.

 

 

Отже, у нас є дві стратегії поведінки, якщо ваше майно згоріло або було пошкоджено вогнем:

 

У будь-якому випадку, вам знадобиться експертиза з оцінкою завданої шкоди, на підставі якої і формується сума страхових виплат або компенсацій постраждалій стороні.

 

Завдання оцінювача в обох випадках – кваліфіковано оцінити всі нанесені ушкодження і сформувати ту суму, яка гарантовано покриє ваші витрати на відновлення і ремонт пошкодженого майна. Тому варто відповідально ставитися до вибору компанії-оцінювача.

 

Якщо вам необхідно зробити таку експертизу, краще не зволікати: чим швидше ви звернетеся до оцінювача, тим точніше він зможе визначити завдані збитки. Ми в «Альянс-Укрексперт» надаємо наступні види оціночних послуг під час пожежі:

 

В останньому випадку кваліфікований оцінювач ще більш важливий, оскільки потрібно визначити не тільки збиток, нанесений вашому майну, а й потенційно недоотриманий прибуток, який ви втратили через пожежу. І наші експерти мають потрібну кваліфікацію для проведення такої оцінки.

 

Для виготовлення оцінки від вас потрібно мінімальний пакет документів:

 

З нами ви зможете отримати компенсацію за пошкодження вашого майна під час пожежі в повному обсязі. Не затягуйте зі зверненням до «Альянс-Укрексперт»: чим швидше буде проведена оцінка, тим точніше будуть її результати.

«АЛЬЯНС-УКРЕКСПЕРТ» прагне до тривалих і взаємовигідних відносин з партнерами. Запрошуємо Вас до співпраці!

Відгуки наших кліентів

Наші клієнти

Потрібна консультація? Телефонуй!

(097) 857-9000 (063) 857-9000

(050) 857-9000 (044) 568-05-85

або

замов зворотній дзвінок

ГОЛОВНИЙ ОФІС

03039, м. Київ, пр-т Лобановського, 119, оф. 531

(097) 857-9000
(063) 857-9000
(050) 857-9000
(044) 568-05-85

e-ocenka@ukr.net

Фахівці-оцінювачі нашої компанії готові проконсультувати Вас і відповісти на всі питання, що цікавлять у зручний для Вас час з
08:00 - 22:00 (без вихідних).