Для чого потрібна оцінка бізнесу?

Оцінка підприємства необхідна для проведення наступних операцій:

 • під час купівлі-продажу компанії, її частини, частини її цінних паперів і т.ін.;
 • при реорганізації підприємства, його злиття або поглинання;
 • при страхуванні бізнесу;
 • для отримання підприємством кредиту;
 • також вона потрібна для інших операцій, пов’язаних з подальшою діяльністю компанії.

ГОТОВИЙ ЗВІТ ПРО ОЦІНКУ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

Оцінка вартості бізнесу, підприємства в Києві і Україні за привабливими цінами

Компанія «АЛЬЯНС-Укрексперт» надає послуги з оцінки вартості бізнесу (компанії). Роботи виконуються у відповідності з національним стандартом №3 «Оцінка цілісних майнових комплексів».

“АЛЬЯНС-УКРЕКСПЕРТ” здійснює оцінку для цілей оподаткування оплати інших обов’язкових платежів, які, згодом, потрібні для надання нотаріусу, при відчуженні майна (купівля-продаж, дарування, спадщина тощо) згідно зі статтею 172 Податкового кодексу України.

Як проводиться оцінка вартості бізнесу?

При оцінці підприємства наші співробітники розглядають компанію як майновий комплекс, який приносить прибуток власнику. Крім таких активів підприємства як нерухоме та рухоме майно, обладнання, складські запаси, фінансові вкладення та нематеріальні активи, також проводиться оцінка цінних паперів підприємства. Крім того, фахівці нашої компанії візьмуть до уваги ефективність роботи підприємства, минулі, справжні і майбутні доходи. Під час складання оціночного звіту враховуються перспективи розвитку бізнесу, рівень конкуренції на конкретному ринку. На підставі всіх цих даних проводитися порівняння даного підприємства з іншими компаніями, які надають аналогічні послуги на ринку. Завдяки такій порівняльній характеристиці визначається дійсна оцінка бізнесу.

Послуги з оцінки цінних паперів.


Цінні папери є грошовим документом. Вони підтверджують право власності або відносини позика, а також вносять конкретику у взаємини між їх власників і особою, яка їх випустила. Зазвичай власникам цінних паперів належать дивіденди або відсотки від прибутку. Крім того, власник може передавати грошові та інші визначені в документах права іншим особам. Відповідно до Закону України підприємство може випускати і пускати в оборот такі види цінних паперів:

 • Акції.
 • Облігації підприємства.
 • Облігації внутрішньої державної і місцевої позики.
 • Векселі.
 • Ощадні сертифікати.
 • Казначейські зобов’язання.

Для оцінки цінних паперів приймається до уваги їх вигляд, емітент, наявність біржового котирування або присутність даних цінних паперів на фінансовому ринку в позабіржовому обороті. Фахівці нашої компанії мають великий досвід по оцінці підприємств, і звіт про оцінку буде відображати лише об’єктивну, достовірну та актуальну інформацію. Після того як оцінювач ознайомиться із завданням на проведення оцінки підприємства, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, він визначить терміни та вартість проведення такої оцінки.