Для чого потрібна оцінка ділянки землі?

Є ряд операцій, які стосуються земельних ділянок, при яких необхідна їх експертна оцінка. До них відносяться: – страхування або відчуження земельної ділянки; – розробка інвестиційного проекту, залучення інвесторів; – визначення ринкової вартості землі для статутного фонду компанії; – визначення ринкової вартості земельної ділянки при ліквідації, реорганізації або банкрутстві підприємства; – облік земельної ділянки на балансі підприємства: відображення вартості і прав користування землею відповідно до законодавства України. – для здійснення угоди купівлі-продажу (для продажу), дарування, успадкування, оренди.

Експертна оцінка землі, вартості земельної ділянки в Києві та Україні за мінімальний термін.

Компанія «Альянс-Укрексперт», як суб’єкт господарювання, відповідає всім вимогам законодавства України в сфері проведення землеоціночних робіт надає послуги з оцінки землі в Києві та Київській області, а також в інших містах і в областях України. Оцінка землі проводиться згідно чинного законодавства України. Якщо Ви шукайте якісні послуги оцінювача землі, то ми Вам допоможемо! У складі ТОВ «Альянс-Укрексперт» працюють оцінювачі, а також сертифіковані інженери – землевпорядники з 10-ти річним досвідом. Роботи виконуються в максимально стислі терміни, а ціни на послуги вас приємно здивують! Ми завжди готові йти назустріч клієнтам, тому намагаємося шукати індивідуальний підхід до кожного замовника. Вас приємно здивують вартість робіт та терміни виконання!

Для оцінки земельної ділянки клієнт повинен надати необхідні для цього документи та інформацію. Дізнатися які документи потрібні для роботи оцінювача, Ви можете, зв’язавшись з нами по телефону, або надіславши листа електронною поштою.

Оцінка вартості земель в Україні: вартість і терміни

З приблизними термінами і вартістю на послуги, що надаються ви можете ознайомитися на сайті компанії «Альянс-Укрексперт». Також ми надаємо знижки постійним і оптовим клієнтам.

«Альянс-Укрексперт» здійснює оцінку для цілей оподаткування (для нотаріуса) оплати інших обов’язкових платежів, які, згодом, потрібні для надання нотаріусу, при відчуженні майна (купівля-продаж, дарування, спадщина тощо) .

Експертна оцінка землі (земельних ділянок) має велике значення для її власників. Тому звіт з оцінки майна повинен бути складений грамотно і нести в собі достовірну та актуальну інформацію. Оцінка земельних часток (паїв) фахівцями компанії «Альянс-Укрексперт» проводиться з урахуванням всієї наданої інформації та документів, а також відповідно до чинного законодавства України.

Внаслідок прийняття Закону України від 02.03.2015 р. № 222-VIII «Про ліцензування видів господарської діяльності», починаючи з 28.06.2015 року відбулися значні зміни в регулюванні діяльності, пов’язаної з проведенням землеоціночних робіт. Даний напрямок виключається з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню в Україні.
Вимоги до суб’єктів господарювання, які мають право виконувати роботи з експертної грошової оцінки земельних ділянок починаючи з 28.06.2015 р встановлюються виключно вимогами Закону України «Про оцінку земель».

Згідно ст. 6 Закону України «Про оцінку земель»:

«Суб’єктами оціночної діяльності в сфері оцінки земель є:
юридичні особи – суб’єкти господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, що мають в своєму складі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок та які зареєстровані в Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників. юридичні особи – суб’єкти господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, що мають в своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників.»

Отже, виходячи з вищевикладеного, для того щоб юридичній особі, як суб’єкту оціночної діяльності здійснювати землеоціночні роботи, достатньо:

– Мати в своєму складі оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

– Мати в своєму складі сертифікованого інженера-землевпорядника, який працює за основним місцем роботи в підприємстві, яке проводить землеоціночної діяльність та зареєстроване в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників.

Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників доступний на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади http://land.gov.ua, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. (Згідно ст. 661 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт» від 2 жовтня 2012 року № 5 394-VI.).

На сьогоднішній день в штаті ТОВ «Альянс-Укрексперт» працюють оцінювачі з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстровані в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок та сертифіковані інженери-землевпорядники зареєстровані в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників.
Крім того, ТОВ «Альянс-Укрексперт» володіє всім необхідним технічним і технологічним забезпеченням для здійснення господарської діяльності з проведення землеоціночних робіт.

Довіряйте оцінку майна професіоналам – фахівцям компанії «Альянс-Укрексперт».