Оцінку вартості нерухомості
потрібно проводити для:

 • отримання кредиту
  під заставу нерухомості

 • страхування
  майна

 • здійснення угоди
  купівлі-продажу, дарування,
  успадкування, оренди

Для чого потрібна оцінка
об'єктів нерухомості?

Незалежна оцінка нерухомості необхідна для проведення різних операцій з нерухомим майном. Так Ви мінімізуєте ризики, які можуть виникнути при оформленні угоди. Це відноситься як до юридичних, так і до фізичних осіб. Оцінювачі нерухомості нашої компанії здійснюють оцінку ринкової, ліквідаційної, інвестиційної, страхової, заставної і іншої вартості нерухомого майна.

Об’єкти незавершеного будівництва

ГОТОВИЙ ЗВІТ ПРО ОЦІНКУ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

Експертна оцінка нерухомості в Києві: оцінювач нерухомості «Альянс-Укрексперт»

Оцінювач нерухомості «Альянс-Укрексперт» вже багато років надає свої послуги з оцінки майна, бізнесу, майнових прав і т.д.  Оцінка вартості нерухомості – це один із напрямів, за яким ми працюємо. Якщо Ви шукаете якicнi послуги оцінювача нерухомості, нерухомого майна в Києві, то ми Вас допоможемо! Наші фахівці проведуть оцінку вартості нерухомого майна і складуть звіт з оцінки майна, що буде містити лише достовірну і актуальну інформацію, яка в повній мірі відповідає поставленому завданню. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте гарантію того, що всі роботи з оцінки вартості нерухомості, в тому числі і експертної грошової оцінки, будуть проведені відповідно до законодавства України.

Види оцінки нерухомості, які ми виконуємо

 • Оцінка комерційної нерухомості (офіси, торговельні площі, виробничі та складські приміщення);
 • Оцінка будинку і квартири (в місті або за межами міста);
 • Оцінка вартості гаража, оцінка паркінгу;
 • Оцінка земельних ділянок (по всій території України).

Кому може знадобитися експертна оцінка нерухомості?

Оцінка вартості нерухомого майна може знадобитися в таких випадках:

 • Укладенні договору про купівлю-продаж нерухомості;
 • Оренді квартири, будинки, комерційної нерухомості, і будь-яких інших приміщень та будівель;
 • Розробки інвестиційних проектів і залученні інвесторів;
 • Отриманні кредитів, які видаються під заставу нерухомого майна.

Як уже зазначалося, оцінка вартості квартири і інших видів нерухомості, допоможе вам уникнути будь-яких ризиків, які завжди в тій чи іншій мірі, присутні при проведенні різних операцій з нерухомим майном (оцінка квартири та нерухомстi для продажу, при даруванні, iпотецi, для суду, тощо). Щоб максимально убезпечити себе і отримати точну та актуальну інформацію про вартість нерухомості, необхідно звертатися до професійних оцінювачів. Співробітники нашої компанії складуть докладний звіт, в якому ви знайдете всі потрібні дані щодо вартості та стану конкретного об’єкта.

Скільки коштує оцінка квартири та іншого нерухомого майна?

Оціночна компанія «Альянс-Укрексперт» пропонує свої послуги за привабливими цінами – вартість оцінки нерухомості становить від 1000 грн. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з приблизною вартістю оцінки квартири та іншої нерухомості в Києві. Крім того, ми надаємо свої послуги по всій території України. Також ви можете відвідати один з наших офісів, зручно розташованих в Києві.

«Альянс-Укрексперт» здійснює оцінку для цілей оподаткування оплати інших обов’язкових платежів, які, згодом, потрібні для надання нотаріусу, при відчуженні майна (купля-продаж, дарування, спадщина тощо).