Оцінка майна для надання в заставу

Практика видачі позик і кредитів під заставу – дуже поширена. Її беруть на озброєння як приватні особи, яким необхідно отримати відчутну суму на руки, так і компанії, які нерідко закладають своє майно для розширення бізнесу або переорієнтації.

 

Але жоден банк не видасть кредит під заставу без попередньої оцінки майна, яке передбачається закласти. І тут на допомогу приходять професійні оцінювачі, такі, як співробітники компанії «Альянс-Укрексперт».

 

Ми виробляємо оцінку різних об’єктів, що перебувають у власності, від цілком звичних нерухомості або авто до більш рідкісних варіантів, наприклад, заводського обладнання або залізничного транспорту.

 

 

Як відбувається процедура оцінки?

 

 

Які аспекти варто враховувати при виборі оцінювача і замовленні оцінки вартості майна для застави?

 

  1. Вибирайте експертів по оцінці, які знають ринок фінансових установ України зсередини. Зазвичай у таких оцінювачів відмінно налагоджені зв’язки з експертами в області кредитування. Наприклад, співробітники «Альянс-Укрексперт» постійно тримають руку на пульсі і знають всі тонкощі процедури видачі кредитів під заставу, а їх оціночні звіти запросто приймаються будь-якими банками України.
  2. Пам’ятайте про те, що звіт з оцінки майна має термін давності. Наприклад, якщо ви замовите його паралельно з подачею документів в банк, ви швидко отримаєте звіт, а ось розгляд вашої заявки на кредит може затягнутися. І в результаті –  до моменту отримання рішення, вам доведеться перезамовляти оцінку. Краще подайте документи і тільки після її погодження на кредитному комітеті банку замовляйте оцінку.
  3. Пам’ятайте, що саме від роботи оцінювача і його висновків залежить сума, яку вам узгодять для видачі за кредитними зобов’язаннями. Тому краще вибрати компетентного оцінювача, щоб отримати реальну вартість свого майна – і, як наслідок, адекватну їй суму кредиту.

 

Оцінка майна для надання в якості застави – це затребувана процедура. І наша компанія знає в ній толк.

«АЛЬЯНС-УКРЕКСПЕРТ» прагне до тривалих і взаємовигідних відносин з партнерами. Запрошуємо Вас до співпраці!

Відгуки наших кліентів

Наші клієнти

Потрібна консультація? Телефонуй!

(097) 857-9000 (063) 857-9000

(050) 857-9000 (044) 568-05-85

або

замов зворотній дзвінок

ГОЛОВНИЙ ОФІС

03039, м. Київ, пр-т Лобановського, 119, оф. 531

(097) 857-9000
(063) 857-9000
(050) 857-9000
(044) 568-05-85

e-ocenka@ukr.net

Фахівці-оцінювачі нашої компанії готові проконсультувати Вас і відповісти на всі питання, що цікавлять у зручний для Вас час з
08:00 - 22:00 (без вихідних).