Оцінка автотранспорту:

Експертна оцінка нерухомості в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Компанія «Альянс-Укрексперт» протягом 8 років надає послуги з експертної оцінки майна на території України.

Співробітники нашої компанії – експерти своєї справи і мають багаторічний досвід в сфері надання послуг з незалежної оцінки на високому рівні.

Експертна оцінка майна включає в себе різні напрями, такі як оцінка нерухомості, а саме: оцінка землі, оцінка квартири, оцінка будинку, оцінка гаража, оцінка комерційної нерухомості, в яку входить оцінка офісу, оцінка складу, оцінка магазину та ін .; такі як оцінка транспортного засобу, а саме: оцінка автомобіля, оцінка причепу, оцінка мотоцикла та ін. Також наші послуги поширюються на масштабні об’єкти, на кшталт оцінки бізнесу або оцінки інтелектуальної власності. Наші звіти можливо використовувати для проведення угод у нотаріуса, застави в банку, в страховій компанії, на митниці, для внесення в статутний капітал.

Наші роботи не закінчуються тільки на класичній оцінці. Ми так само надаємо супутні послуги: оцінка збитку при пожежі, затоплення; оцінка авто після ДТП; виписка з Державного земельного кадастру; виготовлення технічного паспорта.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, конкурентні і лояльні ціни, оперативність, а головне високу якість в наданні наших послуг.